Medlemmer

Foreningen er primært baseret på Facebook-tilmelding, enten ved at klikke på 'Synes godt om' på Facebook-siden eller ved at blive medlem af Facebook-gruppen: Landsforeningen mod sommertid.

Derudover er der mulighed for at være medlem ved at være med på denne liste:

  • Jørgen F. Bak, Beder
  • Inger Andersen, Branderup J
  • Winny Nielsen, Nørre Nebel
  • Orla Nielsen, Nørre Nebel
  • John Würtz Nielsen, Skødstrup
  • Lene Nielsen, Skødstrup
  • Allan Herrik, Ejby
  • Kjeld Krageskov, Slagelse
  • Viggo B. Jørgensen, Aalborg SV
  • Lilian Pedersen, Allingåbro
  • Dorte Jørgensen, Skanderborg
  • Kurt Østergaard, Malling
  • Karin Bak, Hjørring
  • Eva Teilmann, Århus C
  • Jakob Lange, København Ø
  • Vibeke Holte, København S
  • Mogens Bentzen, Valby
  • Jonna Orbesen, Valby
  • Vagn Frederiksen, Næstved
  • Anne-Lise Fredriksen, Næstved
  • Ulla Frellsen, Kettinge
  • Ole J. Knudsen, Odder
  • Ditte Beck & Åge Marlelberga, Skodsborg
  • Ebba Abilgaard Andersen, København Ø
  • Christian Ramm, Frederiksberg C
  • Claes Høgly, Helsingør
  • Peter Risum, Hvalsø
  • Birgitte Mandel, Farum
  • Kristian Søgaard, Albertslund
  • Gunnar Madsen, Esbjerg Ø
  • Frode Langballe, Holeby
  • Anne-Birte Risager, Odder
  • Anne Dorthe Lønborg Mikkelsen, Tranbjerg J
  • Christine Fentz, Århus C
  • Kirsten "Kix" Hansen, Hammel
  • Torben Hallas-Møller, Frederiksberg C
  • Ilda Hallas-Møller, Frederiksberg C
  • Elisabeth Lidell, Risskov
  • Erling Jakobsen, Odense C
  • Karen K., Odense
  • Agnete Thomsen, Branderup J
  • Anne Karen Jensen, Branderup J
  • Erik Klausen, Frederiksberg C
  • Margit Ankerstjerne, Århus C
  • Tina Buemann, Charlottenlund
  • Ole Gotved, Rødding
  • Ellen Dahl, Spentrup
  • Ingeborg Friis Bak, Skødstrup
  • Børge Nielsen, Holstebro
  • Rune Schiermer Nielsen, København NV
  • Jette Lerke, Brøndby Strand
  • Eric Clerfayt, Hellerup
  • Lene Heier, Mariager
  • Erik Willumsgaard, København V
  • Lisbeth Vium Mikkelsen, København S
  • Claus Kleis, København V
  • Svend Helge Udesen, København Ø
  • Poul Elsager, København Ø
  • Ian Matheson, Havdrup
  • Karen Hein Pedersen, Esbjerg
  • Jan Knudsen, Harlev J
  • Kristian Bak, Beder
  • Inger-Lise Wendelboe, Rudkøbing
  • Ruth Jensen, Vipperød
  • Anders Jensen, Vipperød
  • Birthe Bergholt, Toftlund
  • Nicolaj Bergholt, Toftlund
  • Birgit Bonde, Nordborg
  • Olav Østergaard, Haderslev
  • Kenneth Elsgaard, Hellerup
  • Irene Madsen, Fredericia
  • Svend Kotzke, Broager
  • Ellen Andrésen, Fredensborg
  • Erik Noer, Billund
  • Søren W. Pedersen, Kolding
  • Erik B. Pedersen,, Næstved
  • Henning Korsgaard, Sunds
  • Grith Nissen, Risskov
  • Jan Nissen, Risskov
  • Anne Regitze Frisenette, Rungsted Kyst
  • Polly Bøgh, Næstved
  • Torben Bendix Sørensen, Herlev
  • Jesper Gernaa, København Ø
  • Ann Woodall, Roskilde
  • Anna Abildgaard, Fredericia
  • Bjarne Jensen, Varde
  • Gitte Holm, København N
  • Bent Jakobsen, Blåvand
  • Lone Koch Petersen, København N
  • Birthe Secher Henriksen, Hellerup
  • Kirsten Oster, Kirke Saaby
  • Anne Oster, Kirke Saaby
  • Lydia Henriksen, København SV
  • Per Oxenbøl, Kirke Saaby
  • Gudrun Victoria Gotved, Rødding
  • Knud Buhl, Give
  • Carl Otto Johansen, Give
  • Bjarne Nielsen, Erslev
  • Allan Ødum, Galten
  • Susanne Drews, Horsens
  • Bjarke Dahl Ebert, Viby J
  • Knud Buhl, Give
  • Ole Damgaard, Viby J
  • Stig Hartvig Nielsen, Randers
  • Jørgen Krohn, Århus C
  • Marianne Stock, Slagelse
  • Jørgen Stock, Slagelse
  • Per Fosgrau Johansen, Frederiksberg C
  • Anne Haahr, Langeskov
  • Launy Kjær Hansen, Bindslev
  • Aase Bak-Nielsen, Nibe
  • Inga Jensen, Bindslev
  • Johs Jensen, Bindslev
  • Erik Bak, Nibe
  • Jens Bak, Børkop
  • Margrethe Søberg-Hansen, Børkop
  • Lisbeth Ehrhardt, Korsør
  • Hans F. Konrad, Risskov
  • Else Marie Pedersen, Middelfart
  • Dagmar Jensen, Middelfart
  • Bettina Pedersen, Odense SV
  • Jørgen Poulsen, Odense V
  • Karen Margrethe Petersen, Ballerup
  • Maria Haulik, Bjert
  • Bjørk Toke, Svendborg
  • Søren C. Bjulf, Rungsted Kyst
  • Kai Christensen, Aabenraa
  • Kristian Johannsen, Greve
  • Eskild Wogensen, Haderslev
  • Kjeld Johansen, Næstved
  • Helen Lykke-Møller, Århus C
  • Marie Hansen, Hundested
  • Michael Møllgaard, Århus V
  • Eva Worsøe, Kolding
  • C. Worsøe, Kolding
  • Lars Petersen, Holstebro
  • Frank Jerichau, Kr. Såby
  • Michael Christensen, Randers
  • Oliver Holm, Roskilde
  • Birthe Holm, Roskilde
  • Claudia Laura Holm, Roskilde
  • Tobias Holm, Roskilde
  • Niels Juel, Hasselager
  • Ole P. Forssling, Haarby
  • Jan Gyring, Skibby
  • Frank Vangsgaard, Pandrup
  • Henrik Hvidberg-Hansen,
  • Vagn Hansen, Frederikshavn
  • Karla Marie Hansen, Frederikshavn
  • Preben Holm, Åbenrå
  • Birte Heberg, Lyngby
  • Torry Justesen, Lyngby
  • Lykke Lenchler, Nyborg
  • Poul Lenchler, Nyborg
  • Anna Brix, København Ø
  • Jørgen Aagaard, Frederikssund
  • Bodil Arnoldus, Værløse
  • Preben Nielsen, Skagen
  • Pia Nielsen, Randers
  • Mariaanne Kaas Petersen, Svendborg
  • John Jørgensen, Svendborg
  • Hanne Clausen, Frederiksberg
  • Tommy Rasmussen, 70 Karup J
  • Betty Sørensen, Grindsted
  • John Sørensen, Grindsted
  • Henning Jensen, Nyborg
  • June Jensen, Nyborg
  • Frederikke Bahrt, Odense SØ
  • Lene Carlsen, Idestrup
  • Niels Carlsen, Idestrup
  • Henning Gøtz, Vordingborg
  • Robert Drobek, Kirke Såby
  • Gerda Nørgaard, Kolding
  • Erna Borg, Odense C
  • Natali Bjørn, Kgs. Lyngby
  • Knud Dinsen, Roskilde
  • Helle Lundberg, Roskilde
  • Torben Hansen, Strøby
  • Bent Pedersen, Randers
  • Hans Nielsen, Helsingør
  • Kirsten Nielsen, Helsingør
  • Hanne Stillits, Helsinge
  • Geo Stillits, Helsinge
  • Henning Rasmussen, Hørning
  • Eva Rasmussen, Hørning
  • Aase Christensen, Harlev
  • Jørgen E. Kjærside, Odder
  • Annette Johansen, Knebel
  • Yahn Drikkiaer, lund 8350
  • Kirsten Plank Olsen, København N
  • Palle Bruus, Nibe
  • Birgith Christoffersen, Ølgod
  • Roberth Laurits Nielsen, Århus C
  • Peder Pedersen, Hjørring
  • Ellis V. Pedersen, Hjørring
  • Leif Engen Jensen, Hjørring
  • Khalil Ismail, København N
  • Jørgen Burkhardt, Kastrup
  • Alex Madsen, Stubbekøbing
  • Anne-Margrethe Rasmussen, Tilst
  • Birthe Kloster Andreassen, Århus C
  • Dann Duus, Sønderborg
  • Thomas Wehl Rasmussen, Hemmet
  • Flemming Müller, Ugerløse
  • Vibeke Müller, Ugerløse
  • Inge Marie Mathiasen, Store Heddinge
  • Flemming Madsen, Maribo
  • Vinnie Mortensen, Maribo
  • Jette Jarmark, Store-Heddinge
  • Ayoe Birch, Store Heddinge
  • Birgit Conradsen,
  • Henning Klok, Store Heddinge
  • Michael Due Jensen, Haslev
  • Inger Kristensen, Korsør
  • Max Larsen, Asnæs
  • Helen Larsen, Asnæs
  • Eva Berg, Borre
  • Anders Larsen, ng
  • Aino Kristensen, Næstved
  • Jørn Jensen, Køge
  • Bente Bøgh, Køge
  • Bente Vinding Jensen, Nykøbing sj.
  • Bjarne Segato, Lundby
  • Peter Weis,
  • Ole Lange, Ringkøbing
  • Michael Edvardsen, Næstved
  • Marianne Langkilde, Århus V
  • Line Andersen, Malling
  • Pernille Nørgaard, Malling
  • Signe Manthey, Ry
  • Jette Manthey, Ry
  • Louie McPherson, Århus N
  • Niels Westh-Hansen, Holbæk
  • Solvejg Kock Geerthsen, Kolding
  • Christian Thordsen, Sønderborg
  • Birthe Thystrup, Stege
  • Inge Brink Hansen, Skovlunde
  • Anders Kalhauge, Frederikssund
  • Mikkel Schøller Jakobsen, København V
  • Hanne Sørensen, Dianalund
  • Helle Fogh Andersen, Århus N
  • Ulrikke Estell Thomsen, København K
  • Jørgen Jepsen, Branderup
  • Liselotte Kjeldgaard, Randers
  • Lars Hvidtfeldt, Hedehusene
  • Frank Erik Larsen, København NV
  • Anette Klinker, København NV
  • Anne Marie Lund, Ringsted
  • Elisabeth Tramm, Glumsø
  • Martin Hansen, Næstved
  • Somphorn Hansen, Næstved
  • Karen H Gottlieb, Virum
  • Jesper Wilson,
  • Hjørdis Hou, Århus C
  • Lennart Schultz Carlsen,
  • Asbjørn Skjoldager, Gram
  • Børge Christensen, Ebeltoft
  • Uffe Damsbo-Madsen, Hørsholm
  • Carsten Skræp, Vejstrup
  • Steen Wind-Jeppesen, Risskov
  • Ejnar Pedersen, Århus C
  • Kirsten Haulrich, Hals
  • Kaj Haulrich, Hals
  • Jesper O. Madsen, Frederiksberg
  • Kirsten Larsen, Ulstrup
  • Elisabeth Bomholt Østergaard, Risskov
  • Peter Goetz, Rødovre
  • Niels Søe, Sorø
  • Caspar Sørensen, Århus N
  • Tove Høeg, Randers
  • Niels Høeg, Randers
  • Mina Rasmussen, Hørsholm
  • Liane Wiegmann, Karise
  • Bent Wiegmann, Karise
  • Gudy Nielsen, Rødovre
  • Pernille Styrbæk Andersen, Hvidovre
  • Helen Nielsen, Rødovre
  • Nanna Nielsen, Rødovre
  • Torben Pedersen, Rødovre
  • Boye Melchior Jensen, Nykøbing Falster
  • Pia Ankersen, Sorø
  • Tobias Hinnerup, København N
  • Annelise Johannsen,
  • Bo Bjerre Jakobsen, Skødstrup
  • Hans Jørgen Hansen, Viby J
  • Helle Arler, Egtved
  • Keld M Hansen, Sønderborg
  • Lars Sommer, Hedehusene
  • Jørgen W. Høgstrup, Brabrand
  • Tobias Zimling Kristiansen, Holbæk
  • Lene Pedersen, Holte
  • Martin Gertsen, Odense C
  • Aase B. Nielsen, Kolding
  • Pia Brix, Hobro
  • Thor Kristjan Kidmose, Odense C
  • Egon Henningsen, Stenløse
  • Merete Parsbo, Højslev
  • Ole Buskgaard , Viby J
  • Hanne Roesen, Grenaa
  • Bo Linell, Stenstrup
  • Birtha Ravn, Århus N
  • Leif Apel, Århus N
  • Bjarne Sørensen
  • Jan Asbjørn Sørensen
  • Nina Krogh Bertelsen
  • Lona Pedersen, Viby J
  • Carsten Nyborg, Skibby
  • Rolf Boysen, Nykøbing F
  • Kirsten Semberg, Ebeltoft
  • Jette Noes, Risskov
  • Kaj Petersen, København Ø
  • Lone Ørbech-Grønlund, Aabenraa
  • Bendt Jacobsen, Aabenraa
  • Jakob Gram, Århus N
  • Jette Hornbech Frederiksen, Lundby
  • Lene Jensen, Odder
  • Berit R. Hansen , Holstebro
  • Marianne N. Mortensen, Vrå
  • Ketty Bjørn Christensen, Århus C
  • Ulla Filskov, Bjerringbro
  • Doris Pollas, Silkeborg
  • Tanja Schmedes Enevoldsen, Hinnerup
  • Poul Gerhardt Enevoldsen, Hinnerup
  • Nadja Schmedes Enevoldsen, Hinnerup
  • Lukas Schmedes Enevoldsen, Hinnerup
  • Maria Schmedes Enevoldsen, Hinnerup
  • Sofie Schmedes, Havndal
  • Gustav Schmedes Vucago, Havndal
  • Isa Schmedes Vucago, Havndal
  • Birk Dorsch Schmedes , Havndal
  • Hans Dorsch, Havndal
  • Tine Schmedes , Silkeborg
  • Thomas C. Johansen, Tappernøje
  • Ole Thorup, Kalundborg
  • Nicklas Skjoldager,
  • Anne Sommer Jensen , Aalborg
  • Winnie Frengler Bech Christiansen, Ebeltoft
  • Aage Bech Christiansen, Ebeltoft
  • Gunnar Pind, Langå
  • Finn Erik Larsen, Vipperød
  • Joy Nielsen, Hornslet
  • Torben Nielsen, Hornslet
  • Lis Alexandersen, Esbjerg V
  • Henning Jensen, Haderslev
  • Ebba Bigler, Roskilde
  • Poul-Erik Jacobsen, Jyderup
  • Preben H. Sørensen, Horsens
  • Karin Frej, Agerskov
  • Keld Østergaard Knudsen, Viborg
  • Helle Thorup, Ølstykke
  • Bente Holm, Bolderslev
  • Randolph Bech, Klarup
  • Merete Hesseling, Holbæk
  • Karen M. Brun, Rødekro
  • Vibe Lindhart Fælled, Frederikshavn
  • Malena Niviaq Titussen, Risskov
  • Lykke Sabrina Hansen, Sabroe
  • Fie Kjærulff Rasmussen, Samsø
  • Sandra Vinge, Fredericia
  • Ditte Krogh Bak, Viby J
  • Fie Rimmen Jensen, Hirtshals
  • Tore Hammer Kjærsgaard, Viborg
  • Jeppe Møller, Knebel
  • Ditte Maria Lassen, Randers
  • Eileen G. Srikunakorn, Kolding
  • Anne Lange Steffensen, Vejle
  • Cherie Rasmussen, Hinnerup
  • Cecilie Gremaud, Odder
  • Cecilie Christensen, Hobro
  • Christopher Mubita Mutemwa Hellesøe, Haderslev
  • Astrid Bak, Bindslev
  • Lisbeth Lambertsen, Barrit
  • Thomas Jenne Jepsen, Sindal
  • Knud E. Nielsen, Tjele
  • Christa M. R. Lund, Odense C
  • Jens H. Floks, Holbæk
  • John Hansen, Viborg
  • Per Nielsen, Esbjerg N
  • Halfdan Skjerning-Rasmussen, København S
  • Povl Sørensen, Viby
  • Bodil Deen Petersen, Viby
  • Helle Plesner , København K
  • Knud Andersen, Vedbæk
  • Kristine Rost, Frederiksberg C
  • Lone Dalsgaard, Hedensted
  • Jens Henriksson, Årslev
  • Kent Christiansen, Dronninglund
  • Kim Middelboe, Galten
  • Anders Skærlund Petersen, Aalborg SØ
  • Anne Dorte Birk, Rønde
  • Thomas Callesen, Rødekro
  • Ulla Nylandsted Simonsen , Odense M
  • Jørgen Holst, Gram
  • Lars Jørn Mikkelsen, Århus N
  • Flemming S. Madsen, Nørre Nebel
  • Benny Rune Jakobsen, Svebølle
  • Lisbeth Lauritzen, Frederikshavn
  • Erik Nielsen, Aalborg
  • Jørn Lund, Tilst
  • Randi M. S. Hansen, København S
  • Esbern Skjoldager, Gram
  • Sebastian Adorján Dyhr, Brabrand
  • Lone Ezra Lind, Fredericia
  • Martin Rantzau, Nørresundby
  • Torben Ellegaard Lund, København K
  • Birgitte Mulvad, Skanderborg
  • Henriette Cohen Simonsen, Odense C
  • Frede Aggerholm, Århus C.
  • Helle Hartmann Nielsen, Vejle
  • Kirsten Østergaard Nielsen, Århus V
  • Henrik Hvidberg-Hansen, København S
  • Ejler Hansen , Næstved
  • Ole Jørgensen, Åbyhøj
  • Nina Dalsgaard, Næstved
  • Ulf M. Becker, København N
  • Erik Kaagaard, Silkeborg
  • Peter Christensen, Vejle
  • Peter Schultz, Nimtofte
  • Lis Søgaard, Nimtofte
  • Mona Ljungberg, København NV
  • Flemming Klougart, Dronninglund
  • Hanne Andersen, Roskilde
  • Patrick Falck, Rønne
  • Svend Hansen, erg V
  • Peter Kromand, Hasle
  • John L. Jensen, Nr. Nebel
  • Mauren Pihl, Brønshøj
  • Michael Erichsen, Vejby
  • Mariane Erichsen, Vejby
  • Byrial Jensen, Langå
  • Josef Stein, Hellerup
  • Flemming Qvist, Søborg
  • Niels Lund, Brabrand
  • Kirsten Garmin, Charlottenlund
  • Erland Markert, Rødovre
  • Jytte Ankersen,
  • Niels Kroman Ankersen,
  • Ulla Pedersen, Randers
  • Roberto Salvó, Vedbæk
  • Jakob Gram, Guldborg
  • Lene H. Jensen, Værløse
  • Kenneth Kjemtrup, Værløse
  • Jesper Nielsen, Randers
  • Elisabeth Gemzøe,
  • Suzette Gemzøe,
  • Steen Jørgensen,
  • Grethe Fangel,
  • Luise Hemmer Pihl, Mørke
  • Jesper Larsen, Nørresundby
  • Kresten Kjeldgaard, Aalborg
  • Else Skodborg, Ringe
  • Jette Skodborg, Ringe
  • Ib Dalsgaard, Kalundborg
  • Hanne Hjord Klitgaard , Græsted
  • Benny Petersen,
  • Lisbeth Høy, Esbjerg
  • Poul Markussen, Uldum
  • Ulla Weis Buhl, Ebeltoft
  • Jens Buhl, Ebeltoft
  • Peter Mulvany, København Ø
  • Aase Christiansen, Høng
  • Lars Petersen, Skærbæk
  • Lone Dam, Søborg
  • Lars Bech Nygaard, Haderslev
  • Richard Bertelsen, Vanløse
  • Peter Mossing, Vedbæk
  • Ole Vedel Villumsen, Mårslet
  • Jørn Høyer Filtenborg, Jyllinge
  • Emil Hove, Frederiksberg
  • Villy Klit-Johansen, Rødekro
  • Sander Specht,
  • Svend Erik Pørksen, Kolding
  • Jonatan Riber Andersen, Hjallerup
  • Torben Hvidt, København K
  • Liva Leisner, København NV
  • Jette Smit, Vodskov.
  • Thomas Simonsen,
  • Brian Bo Simonsen,
  • Lisbeth Nielsen, Slagelse
  • Bjarne Nielsen, Slagelse
  • Kasper Nielsen, Slagelse
  • Bente Nielsen, Slagelse
  • Knud Erik Hedegaard, Vemb
  • Bent Koed Doktor, Ry
  • Ingeborg Doktor, Ry
  • Ingrid Friis, Esbjerg
  • Maj-Britt Kent Hansen, København S
  • Jan Madsen, Kolding
  • Helle Brandt, Hedehusene
  • Olaf Einarson , Hørning
  • Bente Langelund,
  • Robert Jensen , Århus
  • Helle Lauridsen, Valby
  • Jens Fenger, Valby
  • Laurits Peter Jakobsen, Sindal
  • Anni Nielsen, Eskebjerg
  • Lothar Heumann, Eskebjerg
  • Henrik Rostok ,
  • Daniel Andersen , Svendborg
  • Anemette Christensen, Viby J.
  • Heidi Pedersen, Århus C
  • Merete Serritzlew, Højbjerg
  • Niels Verner Pedersen, Højbjerg
  • Brian Nilsson, Aars
  • David Kofoed Wind, Lyngby
  • Mikkel Wold, København K
  • Søren Krogh Jensen, Brabrand
  • Charlotte Bjørnbach, Hillerød
  • René Pedersen, Ishøj
  • Helle Simonsen, Ishøj
  • John Rasmussen ,
  • Jon Kragh Nielsen, Bjerringbro
  • Lene Carlseng, Silkeborg
  • Jan Bergman, København S
  • Ilánguak Olsen , 900 Frederikshavn
  • Bo Håkonsen, Hvidovre
  • Kim Højstrup Nielsen, København NV
  • Lisbeth Hemmingsen, Hillerød
  • Anders Pedersen, Åbyhøj
  • Alice Kaspersen, København N
  • Simon Mackenhauer, Randers
  • Emmy Nielsen, Langå
  • Lars Rander, København K
  • Jonas Brandt, Århus C
  • Erik Nørkjær, Aulum
  • Jørgen Schjær-Jacobsen, Bagsværd
  • Trine Rask, Tarm
  • Niels - Holger Rasmussen, Fredericia
  • Lisbeth Dyg, Vejen
  • Hans Dannevang ,
  • Keld Johansson, Agedrup
  • Bo Lunde Lauridsen , Viby J
  • Thomas Bjerregaard ,
  • Carsten Gjedde, Nørre Asmindrup
  • Elisabeth Andersen, Odense NØ
  • Jakob Simon-Gaarde, Skanderborg
  • Mette Brauer, Kvistgård
  • Zenia Johansen, Brøndby strand
  • Tina Nyrop-Larsen, Holte
  • Mikael le Dous, Helsingør
  • Erik Hjelme,
  • Kathe Olandersen, Silkeborg
  • Woody Werskow, København V
  • Kirsten Alstrup, Esbjerg
  • Henrik Koch, Nyborg
  • Hanne Maibom, Taastrup
  • Fredrik Clausen.,
  • Ulf Hansen,
  • Grethe Vindahl, Tisvildeleje
  • Johnny Nielsen , Købnehavn S
  • Pia Sindbæk, Brønderslev
  • Daniel Stensgård Nielsen, Ørnhøj
  • Rune Fink Isaksen, Åbyhøj
  • Aase Rabjerg, Roskilde
  • Anders Overgaard Pedersen, Tranbjerg J.
  • Jette Sørensen, Hornslet
  • Trond Martin Langeli, 15 Oppegård, Norge
  • Flemming Brantbjerg, København Ø
  • Marianne Nielsen, Frederiksberg C
  • Kurt Justesen, Frederiksberg C
  • Bjarke Harbro Ellehauge Andersen, Skårup
  • Marianne H Kaijer,
  • Conni Jensen, stedbro
  • Liza Engkilde, Allerød
  • Eva Olden, ingør
  • Anni Roskilde, Horsens
  • Anni Frederiksen, Havndal
  • Ulla Galdman, Hvidovre
  • Elisabeth Galdman, Hvidovre
  • Vibeke B Christensen, rg
  • Anne Kofoed, Farum
  • Jens Ravn Sørensen, Rønde
  • Elisabeth Castensen, Rønde
  • Linda Nørgaard, Århus V
  • Anne Marie Lynggaard, Bjerringbro
  • Claus Jönsson, K'benhavn Ø
  • Gitte Mortensen, Sæby
  • Aase Schmidt, Herning
  • Ingrid Friis, Esbjerg
  • Marianne Sørensen, V. Skerninge
  • Jens Sørensen, V. Skerninge
  • Morten Spleth Heidemann Gregersen, Grenå
  • Marianne Novaa, Brøndby Strand
  • Adam Schwartz , København N
  • Hanne Nielsen, Odense S
  • Lisbet Holde Langenge, Gedved
  • Niels Stig Holde Langenge, Gedved
  • Flemming Jensen, K'benhavn V
  • Lene Løvstrup Holstrøm, Stege
  • Elin Wendelbo, Hinnerup
  • Helle Thomassen, Værløse
  • Inge Sand , Kjellerup
  • Jesper Resting-Jeppesen, Brønshøj
  • Trine Lund, København N
  • Morten Christensen, København Ø
  • Charlotte Sigaard, Skive
  • Kirsten Lau Jensen, Bjerringbro
  • Christian Lynggaard, Bjerringbro
  • Ole Schlander, Måløv
  • Minna Schousen, Vejen
  • Søren Schousen, Vejen
  • Birthe Berggren Sørensen, Taastrup
  • Martin Berggren Sørensen, Taastrup
  • Helle Lund , Hjørring
  • Ditte Schwartz, København N
  • Svend Rantzau Jensen, Strandby
  • Laura Date,
  • Vibeke Wolff, Samsø
  • Steen Sørand, Århus V
  • Annelise Olesen, Randers
  • Hanne Olufsen, Randers
  • Malene Helenius,
  • Jens Peter Helenius,
  • Oskar Helenius,
  • Otto Helenius,
  • Charlotte Broen Jensen, Århus N
  • Jan Bach-Hansen, Århus N
  • Channie Klaris, Silkeborg
  • Steen Andersen, Glesborg
  • Charlotte Rønvig, Auning
  • Knud Fjeldsted, Helsingør
  • Tine Appel, Birkerød
  • Kristian Appel, Birkerød
  • Mette Skaaning, København S
  • Asbjørn Kleif, Århus V
  • Elsebeth Kleif, Århus V
  • Helle Andersen, Risskov
  • Maja Albrechtsen, Sorø
  • Ulrika Sabro, København K
  • Tycho Hansen, Maribo
  • Knud Andersen, Ebeltoft
  • Poul Krogh, Lystrup
  • Kirstine Nygård Mikkelsen, Lystrup
  • Morten Bærentsen , Ishøj
  • Helle Holm,
  • Morten S. Berg, København N
  • Jacob C. Krogsgaard, København NV
  • Lotte Jensen, Valby
  • Lene Jensen, Århus C
  • Jette Sørensen, Odder
  • Renie Andersen, Hasselager
  • Merete Matthiesen , Vanløse
  • Poul Erik Jørgensen, København K
  • Mads Creutz Thomsen, Beder
  • Jørgen Arvig, Lystrup
  • Kåre Lohse, Hillerød
  • Pernille Helms, København Ø
  • Jørgen E. Møller, København K
  • Britta Raxner, Birkerød
  • Claus Raxner, Birkerød
  • Ulla Johannessen,
  • Kristine Hansen, København Ø
  • Niels-Erik Hansen, Hundested
  • Annie Valentiner, Hundested
  • Egon Andersen, Frederikssund
  • John Milland, Hillerød
  • Anne Mette Christensen , København SV
  • Jørgen E. Hauerslev, Slangerup
  • Eva Rasmussen, Brøndby Strand
  • Carsten Berggreen, Århus N
  • Benny J. Lembcke, København N
  • Ole Påske, Præstø
  • Lisbeth Påske, Sverige
  • Erik Asmussen, Veksø
  • Ditte Gyde Thomsen, Gilleleje
  • Lene Abel, Gilleleje
  • Lennart Andersen, Gilleleje
  • Knud Hammeken, Sejerø
  • Allan Nielsen, Varde
  • Heidi Nielsen, Varde
  • Morten Hein Tiljeset, Århus C
  • Philip Bergen, Vanløse
  • Tove Hansen, Risskov
  • Susanne Taarnhøj, Værløse
  • Lars Taarnhøj, Værløse
  • Jacob Vium Jørgensen, København S
  • Martin Vium Jørgensen, København S
  • Carsten Vium Jørgensen, København S
  • Peter T. Jensen, København K
  • Kirsten Nielsen, Hinnerup
  • David Gress,
  • Lone Thorsen, Odder
  • Lars Nagel, Ballerup
  • Susanne Birch Jensen, Ballerup
  • Dorte Jørgensen , Høng
  • Claudine Stensgaard Nielsen, Århus V
  • Alli Fabrin, Malling
  • Kyrre Mats Myren, Norane, Norge
  • Bente Bakkely,
  • Flemming Kjærholm, København N
  • Elisabeth Zeuthen Schneider, Virum
  • Mark Schneider, Virum
  • Elisabeth Zeuthen, Virum
  • Jens Andersson Grøn, Vallensbæk
  • Søren Brøj , Vemb
  • Eva Christensen, Tranekær
  • Lillian Bruntse Larsen, Lyngby
  • Kaja W. Andersen, Odense SV
  • Anders K. Svaneborg, Silkeborg
  • Pia Asbæk, Grenaa
  • Ole Kristensen, Brønshøj
  • Lizzy Krogh, Aalborg
  • Sanne Fredsgård, Gedved
  • Bjarnebenn Fredsgaard, Gedved
  • Kim Stamer Harder, Roskilde
  • Bent Nicolaisen, Solbjerg
  • Bente Juhl-Thomsen, København V
  • Lars Hjort Hansen, Spentrup
  • Kurt Skogemann, Esbjerg
  • Grethe Støjer, esbjerg
  • Annelise Petersen, Kastrup
  • Hans-Henrik Petersen, København S.
  • Inge-Lise Jensen, Århus C
  • Frank Jerichau, Ringsted
  • Jørgen Leismann, Tranbjerg J
  • Lone Kjelstrup, Viby Sj
  • Emilie Haut, Frederiksberg
  • Merete Østerholdt Haslev,
  • Poul Andersen, Højbjerg
  • Henk Petersen, Åbenrå
  • Lis Sørensen, Holbæk
  • Lena T. Roslundh, Slangerup
  • Lea Henriette Lauritzen, Ringsted
  • Leif Guldborg Høyerby, Højer
  • Knud-Henrik Grabow, Horsens
  • Morten Hellesøe-Larsen, Valby
  • Bent Bay, Tarm
  • Flemming Rasmussen, Nykøbing Sj.
  • Lone Nordal Andersen, Tranekær
  • Lotte Sterup, Bagsværd
  • Else-Marie Olesen, Viby J.
  • Niels Holm Olesen, Viby J.
  • Margit Kjellquist, Fakse Ladeplads
  • Eva Lis Pedersen, Lyngby
  • Dorte Anker-Møller , Ebeltoft
  • Peter Rigbolt, Vordingborg
  • Birgit Lystlund, Horsens
  • Gitte Haunstrup Juul, Horsens
  • Jonna Laursen, Horsens
  • Ulrik Kruse Hansen, Odense N
  • Annamette Christensen, Horsens
  • George Vedel, Skagen
  • Eduard Rasmussen, Sorø
  • Ove Trøst Andersen, Hovborg
  • Annika Lusty, Vanløse
  • Allan Louring, Silkeborg
  • Pia Juul Nielsen, Silkeborg
  • Pia Madsen, Suldrup
  • Tobias Hetting, København S
  • Henrik Koch,
  • Ruth Gerda Heinze, Ringsted
  • Ida Margrethe Nielsen, Ringsted
  • Renée Juhl-Thomsen, Aarup
  • Erik Hoberg Jensen, Højbjerg
  • Michael Nielsen,
  • Anja Bernig, Hillerød
  • Morten Hartmann Jacobsen, København NV
  • Kim P. Westh , Kalundborg
  • Jens Poulsen, Hurup
  • Kristian Bøtcher, Tranbjerg
  • Lis S. Nielsen, Lille Skensved
  • Jørgen Behrens, Rødovre
  • Jeanette Nielsen, Kirke-Hyllinge
  • Hanne Louise Knudsen, Årre
  • Pernille Schultz, Århus V
  • Jann Kuusisaari, København S
  • Hanne Plaschke, Aalborg
  • Jesper Grand, Lyngby
  • Ann Hartmann, Frederikssund
  • Tine Nielsen, Lyngby
  • Jesper Jensen, Højby Sj.
  • Andreas Lund Andersen, Odense SØ
  • Lars Korsbæk Johnsen, Frederikssund
  • Grete Helbo, Aalborg
  • Jens Saabo, Aalborg
  • Esther Pedersen, Hørsholm
  • Keld Svendsen, Hirtshals
  • Leni Heyden, København S
  • Lone Nordik, Rødovre
  • Leif Nielsen, Vejle Ø
  • Solvej J Nielsen, Vejle Ø
  • René Hansen, Hurup Thy
  • Margrete Caspersen, Hurup Thy
  • Lars Dybdahl, Ølsted
  • Teresa Thomsen, Kgs. Lyngby
  • Helle Mikkelsen, Skørping
  • Vibeke Borup, Odense C
  • Jane Kristensen, Taastrup
  • Preben Friis, Stubbekøbing
  • Helle Hedegaard, Korsør
  • Dean Sparrewath Nielsen, Malmö
  • Lone Jakobsen, Skive
  • Peter Jakobsen, Skive
  • Thøger Trold Pauli, Rønde
  • Carit Andergren, Køge
  • Lau Bjerno, Skanderborg
  • Jette Malling, Ishøj
  • Diana Naldal, Flemming
  • Lissa Jensen, Hårby
  • Michael Bach Ipsen, Höör
  • Michael Hjorth, Købenahvn Ø
  • Jens Andreas Vestergård, Ulfborg
  • Birthe Gotfredsen, Tårs
  • Henaj Jane Hammerich, kæret 102, th
  • Inge Fabricius, Thisted
  • Maria Guldager, Odense Nø
  • Jan Sandberg,
  • Tina Andersen,
  • Leif Johnsen, Pandrup
  • Caroline Videmark, Faxe Lp.
  • Maria Gammelgaard,
  • Lars Filskov, Værløse
  • Bjørn Løndahl , Horslunde
  • Jan Kjøller, Holbæk
  • Doris thygesen, Vesløs
  • Jens Møller thygesen, Vesløs
  • Mads Collin Nielsen, Skanderborg
  • Jørgen Roy , Gentofte
  • Peter Michael Jacobsen, Skørping
  • Anders Duerlund, Hjallerup
  • Pia Elena Andersen, Farum
  • Ole Kramer, Svebølle
  • Birgitte Getting, København S
  • Ole Banke, København Ø
  • Palle Hansen, København S
  • Niels K Christensen, Fredericia
  • Ulla Abildgren, Fredericia
  • Silvana Maqe Degn, Vejle
  • Mark Trolle Wadum, København SV
  • Britta Ingvorsen , Farum
  • Inge Johansen, Nuuk
  • Jesper Bo Johansen, Nuuk
  • Anders Larsen-Jensen, Børkop
  • Per Møller, Tranbjerg
  • Karina Christensen, Mørkøv
  • Minna Beier, Holsted
  • Erik Jensen, Holsted
  • Jesper Nyerup , Stokkemarke
  • Lene Appel, Holstebro
  • Anni Valgreen,
  • Steen Møller,
  • Jon Glavind, Faaborg
  • Vårin Fjeldstad, Kongsberg, Norge
  • Bodil Nielsen, Frederiksværk
  • Merete Randel, Hørning.
  • Dorte Hoff Erichsen , Svendborg
  • Henrik Staun Poulsen, Skanderborg
  • Poul B. Jensen, Skælskør
  • Lotte Endsleff, Dyssegård
  • Isabel Calabuig, København K
  • Ann Nørland, København S
  • Grete Nielsen, Hjørring
  • Kirsten Klemmensen, Århus V
  • Elke Carstensen, Tinglev
  • Ilse Fonvig Olsen, Tranbjerg
  • Torben M. Hylle, Frederikshavn
  • Merete Dalsgaard Christensen, Hvidovre
  • Rasmus Smit Lindholt, Vodskov
  • Sven Leth, Frederiksberg
  • Laura West, Mount Barker, Australien
  • Anders Orthmann, igsvej 20
  • Erik Jantzen, Ebeltoft
  • Benny Dahl, Vonge
  • Jonas Frickmann, Herning
  • Connie Rygaard, Helsinge
  • Lars Nilsson, Greve
  • Lars Roug,
  • Ellen Holst, Egtved
  • June Beltoft, Svaneke
  • Ole G. Krener, Højbjerg
  • Kristoffer Bach Wilhjelm, København SV
  • Loni Brigsted, Herlev
  • Lise Lone Nørby, Strøby
  • Poul Nørby, Strøby
  • Karen Meldgaard, Vejle
  • Jan Larsen, Skibby
  • Zaenia Jensen, Næstved
  • Sonja Klaris, Herning
  • Martin Andersen, Maribo
  • Charlotte Skade Nielsen, Søndersø
  • Vibeke G. Holmegaard, Horsens
  • Marianne Hjortshøj, Sønderborg
  • Ismail Bejtovic, København V
  • Dennis bergmann Jensen, Randers NV
  • Birgitte Kramath, Rødovre
  • Allan Peter Nielsen, Veksø Sjælland
  • Britt Rose Terp, Brabrand
  • Kristian U. Knudsen,
  • Lars Uldall-Hansen,
  • Steen Anderson, Varde
  • Mette Brun, Aalborg
  • Anne Braüner, Viby Sj.
  • Connie Leismann, Tranbjerg
  • Henrik Troels Hansen, Odense SØ
  • Michael Nyboe
  • Ole Kadrian, Faxe
  • Niels Jørgen Riis, Børkop
  • Sofie Nørkjær, Aulum
  • M. Kjærulf Pedersen, Frederikssund
  • Grete Nielsen, Hjørring.
  • Lise-Lotte Larsen, Aalborg
  • Majse Købke, Charlottenlund
  • Hans-Jørgen Dalager,
  • Elly Nielsen, Snejbjerg
  • Christina Weisgard,
  • Georgine Vindahl, Tisvildeleje
  • Ken Hermansen, Vejle
  • Birthe Larsen, Horsens
  • Jette Stendahl, Lynge
  • Arne Olson, Frederiksberg
  • Else Lambertsen, Esbjerg
  • Gert Hansen, Vejby
  • Anne-Grethe J. Beck Steenhof, Odense
  • Tove Thomsen, Aabenraa
  • Kirsten Rudbeck,
  • Bjørn Hartfelt, København NV
  • Bente Gertz,
  • Seth Duvig, Gilleleje
  • Lis Søndergaard, Viby
  • Karen Noerlyng, Smoerum
  • Else-Marie Bak, Brabrand
  • Charlotte V. Gade, Odense S
  • Janni Andersen, Faxe
  • Maria Laursen, København Ø
  • Søs Svendsen, København S
  • Doris Andersen, Varde
  • Helle Lundø Jensen, Taastrup
  • Ole Vinther, Skjern
  • Eva Vinther, Vestbjerg
  • Elin Brandt Jensen, Glesborg
  • Kristina Mikkelsen, Brovst
  • Jasper Dyg, Aalborg
  • Sanne Johannessen, Beder
  • Rune Kidde, Roskilde
  • Grell, Høng
  • Annette Rüsander, Vejle
  • Lars Bonde, Odder
  • Helle M Nielsen, Odder
  • Christina Rask,
  • Anders Rask,
  • Leif Petersen, Vejby
  • Torben Budtz , Næstved
  • Pernille Bruun, Vig
  • Per Grønning, Vejle
  • Ulla Johnson, Kgs. Lyngby
  • Jannie Kruuse, Ebeltoft
  • Per Kruuse, Ebeltoft
  • Steffen Anker, Allinge
  • Jan Petersen, Aalborg
  • Kenth Poulsen, Ringsted
  • Preben Apager, Odense SØ
  • Lise Seier Petersen, Valby
  • Gert Wiinquist, Viby J
  • Yu Li Min, Tommerup
  • Morten Salling , Aalborg
  • Karin Kloster Jensen, Varde
  • Kenth Poulsen, Ringsted
  • Henrik Tølløse, Ringsted
  • Tove Kleif Daugaard, Odder
  • Svend Peter Andreasen, Odder
  • Asta Søndergaard, Kjellerup
  • J.O. Hansen, Ringsted
  • Inga Kristensen, Give
  • Anita Roskjær, Kvistgård
  • Jan Christensen, Slagelse
  • Julie Castella, Valby
  • Karen Andersen, Tranbjerg J
  • Julie Nordvig, Glesborg
  • Axel V. Tulinius, Fårvang
  • Birte Brink, Hjortshøj
  • Solveig Clemmensen, Esbjerg Ø
  • Mogens Hygum Jensen, Esbjerg Ø
  • Bjarke Thanner, Ballerup
  • Jørgen Egholm, Vejle
  • Betina Søndergaard, Frederikshavn
  • Kurt Andersen, Sdr. Omme
  • Inger Øhlenschlæger,, Greve
  • Keld Øhlenschlæger,, Greve
  • Henning Fuglsang, Haderslev
  • Edda Faurholt,
  • Margit Overgaard, Holstebro
  • Joachim Rønnow, Holmegård
  • Vorin Veum, Skollenborg, Norge
  • Erland Løken, Skollenborg, Norge
  • Ellis Bertelsen, Taastrup
  • Søren Siim, Skanderborg
  • Birgit A. Mølhave, Beder
  • Dorit Petersen, Beder
  • Vita Hansted, Beder
  • Solveig Christiansen, Beder
  • Jette Vagtholm, Beder
  • Niels Georg Lundberg, Beder
  • Mary Vestergård, Beder
  • Poul Edal, Beder
  • Mette Edal, Beder
  • Marianne Gjerding, Beder
  • Gert Sterner, Odense Gert Sterner, Odense Gert Sterner, Odense Gert Sterner, Odense
  • Palle Holm Hansen, Hornslet
  • Allan Wright, Glostrup
  • Birgit Riis, Fårevejle
  • Helge Karlsen, Nesøya, Norge
  • Anne Mette Yde Larsen, Snedsted
  • Morten Bøgel, Aarhus C
  • Tove Krarup, Risskov
  • Signe Ingerslev, Samsø
  • Winnie Grove, Juelsminde
  • Kurt Juhl Thomsen, Nykøbing S.
  • Per Gravesen, Silkeborg
  • Emil Rasmussen, Holbæk
  • Jane Moss, Vejle
  • Pernille Corfitz Jansrud, Vejle
  • Claus Corfitz Jansrud, Vejle
  • Benjamin Davis Maack, Herning
  • Eddie Jönsson, Ryslinge
  • Lena Liebst Hansen,
  • Kenn Lolle Hansen,
  • Andreas Liebst Hansen,
  • Kristina Vorsaa Grøn,
  • Klaus Alexander Seistrup,
  • Ole Mikkelsen, Grenaa
  • Gitte g. Anskjær, Rødovr
  • Jette Lund Jensen , Padborg
  • Preben Jensen, Padborg
  • Anne-Mette Kanstrup, Charlottenlund
  • Niels Vandel Jensen, Augustenborg
  • Lone Mathisen, Greve
  • Peter Krogsten, Lunderskov
  • Eva Hansen,
  • Mads K. Bertelsen, Bækmarksbro
  • Jens Holmstrøm Bak, Pandrup
  • Anne-Marie Strand, Valby
  • Merete Breum Bech, Aulum
  • Harry Nelson, Valby
  • Else-Marie Fosdal, Hjørring
  • Rita Petersen, Slagelse
  • Michael H. Rasmussen, Odense SV
  • Jonna Tisné-Versailles, Skive
  • Kirsten Baktrup, St.Fuglede
  • Hugo Baktrup, St.Fuglede
  • Ingrid Østerberg , Herning
  • Pernille Særmark-Thomsen, Herlev
  • Ole Rasmussen, Struer
  • Orla Holt,
  • Sonja Rahbek,
  • Michael Eis,
  • Per Jakobsen, Gistrup
  • Inger Jakobsen, Gistrup
  • Peder Møller, Svenstrup
  • Ulrik Hans Hansen, Nærum
  • Steffen Olander Poulsen, Løgstør
  • Otto Villensteen, Holbæk
  • Ida Beiskjær, Holbæk
  • Mia Erngsen,
  • Mie M. Schmidt, Skærbæk
  • Anne-Lone Tonnesen, Tønder
  • Frans Harder, Marslev
  • Anne-Grete Mortensen, Tjele